Individuální workshopy

     

     Poté, co všichni v Plzni zavádí kurzy a workshopy pro skupinky do 15-ti fotografů nebo na internetu v podobě webinářů, přicházíme s něčím revolučním. V Plzni zatím něčím neznámým. Individuální workshop! Takový kurz je prioritně určen pro objednavatele jako jednotlivce. Výjimkou nemusí být ani malá skupinka lidí. Skupina se musí domluvit nejprve mezi členy na termínu a rozsahu výuky. Cena za workshop se tak nedá stanovit dopředu, jelikož bude vždy záležet na spoustě okolností, jako například délka výuky (může se změnit až v jejím průběhu). Rovněž hloubka výuky může být rozdílná. U základů a pokročilých technik svícení bude také záležet, kdo zajistí modelku a vizážistku. Jako individuální kurzy budeme v ateliéru PhotoProgress nabízet 4 základní workshopy:

Pro více informací klikněte na ikonu kurzu

 

Výhody individuálních workshopů:

- Termín kurzu si určíte jen Vy sami v závislosti na volnu v zaměstnání nebo potřebě (blížící se zakázce na focení nebo chtíči fotit vlastní rodinu bez nutnosti honoráře dalšímu fotografovi)

- Rozsah výuky se může měnit v průběhu kurzu a s tím i cena (pokud se výuka zkrátí nebo prodlouží v závislosti na Vašich počátečních znalostech, upraví se cena).

- Pokud na kurz dorazíte jako skupina bez modelky, můžete fotit i sami sebe navzájem - tuto variantu nedoporučujeme a je jednodušší modelku na pózování sehnat. Modelce bude provedena vizáž (makeup a drobná úprava vlasů). A všichni účastníci skupinového kurzu se budou moci věnovat výuce.

- Jako modelku můžete použít člověka z Vašeho okolí: kamarádku, sestru, dceru, maminku. Máte-li ve svém okolí vizážistku se zkušenosti s líčením pro ateliérové focení, můžete pro kurz využít jejích služeb. Dvě osoby z vlastního okolí mohou pro stydlivé fotografy, kteří se bojí hromadných workshopů příznivě působit na vstřebávání znalostí. Zároveň to také sníží významně cenu. 

- Celý čas výuky se budeme věnovat pouze Vám. Ať už využijete služeb samotného lektora nebo také vizážistky a modelky, budou připraveni pouze pro Vaší výuku. Jako jednotlivec tak prožijete nejintenzivnější kurz focení, jaký jde zažít.

- Během krátké doby přímo v ateliéru pochopíte to, co by jste se surfováním u počítače nebo předplatným časopisů učili výrazně déle a některé věci se nenaučili vůbec.

- Kurz na Lightroom se nemusí konat v našich prostorách, ale například u Vás doma nebo v prostorách Vaší firmy.

Nevýhody individuálních workshopů:

- Každou otázku, na kterou se chcete zeptat, musíte položit Vy. Nikdo jiný jí za Vás nepoloží (pokud nepřijdete jako skupinka)

- Učit se budete pouze na svých chybách a na fotkách, které vyfotíte Vy. Nebudete se moct poučit z chyb druhých.