Reference na facebook.com

Reference a hodnocení na mém fotografickém profilu Na mém fotografickém facebookovém profilu najdete aktuální recenze a hodnocení na moje focení. Tyto informace jsou pravidelně aktaulizovány spokojenými zákazníky a modelkami.

Reference účastníků workshopů


Lenka Hodková (WS Ateliérové svícení-pokročilí 23.2.2014)
Bylo to naprosto bombozni a desne jsem si to s Vami všemi uzila a jeste jsem se necemu naucila

Jan Stehlík (WS Ateliérové svícení-pokročilí 23.2.2014)
Moc Vám děkuji za uspořádání včerejšího Workshopu. Moc se mi u Vás líbilo a focení jsem si moc užil. Budu Vás všude chválit. Za přátelskou a milou atmosféru, cenné rady a výběr modelky. Super jste jedničky :)

modelka Radka (WS akt 3. 11. 2013)
Spolupráce s Martinem je naprosto super, vše v pohodě a rychle a kompletně domluvené a focení naprostá pohoda. Martin má profi přístup. Doufám, že budeme znovu spolupracovat a že se zase uvidíme, i s Renatkou :-))

Lukáš Stehlík (WS akt 3.11.2013)
Díky za celej dnešní den

Josef Panuška (WS akt 3.11.2013)
Rád bych Ti poděkoval za pěkný workshop 3.11.2013. Velice se líbilo, kolik času jsme věnovali vlastním ukázkám nasvícení s různými druhy a počty světel, včetně odrazů 

Reference zakázkového focení


BAZ IDEAS s.r.o., Zbečno - Drumben
 - www.drumben.com
- focení pro eshop s účelovým nábytkem a rytmickým nástrojem
"Děkuji za rychlost a pozitivní a kreativní přístup při focení, bylo to fajn a fotky jsou pěkné, jakmile budou hotové další výrobky, ozvu se vám s dalším focením" Zdeněk Roller

Advokátní kancelář Karel Uhlíř s.r.o. - www.pravnici-plzen.cz
- focení pro webové stránky v prostorách advokátní kanceláře

Veronika Volfováwww.shop.verry.cz
-focení pro e-shop

Zdeněk Janda - Plzeňská škola tancewww.tanec-plzen.cz
- focení závěrečných lekcí

Renata Horáková - Úprava a stříhání psůwww.strihani-plzen.cz
- focení psích klientů

Hollywood Plzeň - www.hollywood-plzen.eu
- focení pro e-shop

Reference ze serveru fotopatracka.cz


Denzlicek - Lucie Vondřičková (24. 01. 2014 22:20)

Martin je moc fajn fotograf, přístupný jakémukoliv nápadu. Při focení s ním se člověk nasměje a celé focení probíhá v naprosto pohodové a uvolněné atmosféře. Moc děkuji za krásné fotky a především za novou zkušenost! Ještě děkuji také Renče, za výbornou vizáž na focení. Za mě mohu jedině vřele doporučit! Těším se na další společné focení :-)

juhík - Kristýna Juhová - (06.05.13 11:10)
Budu se tu opakovat, ale focení s Martinem bylo to nejlepší, které jsem zažila. Profesionální přístup jak k focení tak k samotné modelce. Fotky byly opravdu skvělé. Martina všem doporučuju. Budu se těšit na další spolupráci 

Ivik56 - Ivana Papežová - Schullerová  (29.01.13 21:13)
Focení s Martinem bylo velice příjemné a zábavné. Mám jen jednu výtku a to, že focení hrozně rychle uteklo :( nejraději bych fotila celý cen a stále by to bylo málo. Fotky jsou užasné a doufám, že to nebylo naše poslední focení.

Emetiel - Lucie Pojkarová  (29.01.13 21:13)
Foceni s Martinem a vizazistkou Rencou je velmi prijemne, na profesionalni urvoni a vysledek vzdy stoji za to a jeste sme se u toho velmi nasmaly. Fotky sou dokonale.... nemam jednu spatnou vitku... TOP 1 :-)

Petra339 - Petra Nováková  (19.01.13 11:10)
Asi budu opakovat slova z již uveřejněných referencí, ale nelze jinak. Spolupráce s Martinem a jeho šikovnou vizážistkou Renatou byla úžasná, veselá, pohodová. Prostě paráda. Na výsledek v podobě hotových fotografií sice ještě čekám, ale už teď jsem si jistá, že bude skvostný.

Iona - Ilona Pavlovová  (16.01.13 15:58)
Děkuji za příjemné focení Martinovi a také vizážistce Renatce.Už se těším na fotečky a všem doporučuji...;)..děkuji i jejich pejsánkům za milou společnost;)

EwikHCP - Eva Netrvalová  (24.05.11 19:33)
Focení s Martinem byl skvělý relax. Moc jsem si to užila a už se moc těším na naše další focení. Vřele doporučuji. Martine, moc děkuji...

Mája3006 - Markéta Hausnerová  (01.12.09 22:45)
skvele, mile, obohacujici, pohodove, klidne, vtipne a chvilkami az vysmate foceni ... :o) Doporucuji ...

Kájísek - Karolína Svobodová  (29.10.09 00:32)
Skvělej fotograf...s bujnou fantaziíí..moc milej a hodnej.....užasné odpoledne..ze začátku byla trochu tréma a strach,ale potom bylo vše v pohohe....super odreagování.....:)dekuji a doufám,že nebylo poslední..:)

Mishejlla - Nikola Valešová (17.07.09 12:20)
Focení s Martinem bylo opravdu super. Šlo vidět, že ho focení baví a výsledný efekt fotek se na tom samozřejmě odráží ... Děkuji za super odpoledne :) ...DOPORUČUJI ! :)

Lucia25 - Lucie Glosová (14.07.09 11:41)
Focení nemělo chybu, vše proběhlo bez sebemenšího zaškobrtnutí. Profesionální a vnímavý fotograf. Mohu jen doporučit!!! Doufám, že si to někdy zopáknem:-)

Veronika Schwarzová (05.07.09 00:50)
Focení s Martinem bylo fajn, i fotečky jsou pěkné, nejedná se o fotky typu fashion, ale o přirozenost a komu se jeho styl fotek líbí, tak šup fotit.:o) Děkuji Martine

Reference ze slevových a dárkových voucherů


Jana Macková (foceno 31.1.2014)
Děkuji moc za super fotky. Příležitost na další focení se určitě najde

Sylva Hajšmanová (foceno 29.1.2014)
Děkuji za zaslané fotky, jsou moc hezké! Až zase bude nějaká příležitost, rádi se k Vám přijdeme vyfotit.

Kristýna Hykšová (foceno 16.10.2013)
Pan fotograf byl velice profesionální. Fotky jsou super a především velmi kladně hodnotím, že pan fotograf  nám zprvu vše vysvětlil a celou dobu s námi komunikoval a tak mohly vzniknout skvělé fotky. Samozřejmě velký dík patří také slečně vizážistce. Oba jsou super tým!

Radka Kaiserova (foceno 25.11.2011)
Dobry den pane Zenisek, dekujeme za zaslane fotky, jsou skvele :) Predem diky

Daniela a Petr (foceno 19.10.2012 v Plzni)
Dnes večer nás v ateliéru fotil pan Ženíšek a byl to úžasný zážitek. Moc Vám děkujeme za profesionální a milý přístup. Fotky jsou nádherné a už se jich nemůžeme dočkat. Vřele Vás každému doporučíme. Danča a Péťa.

Veronika Pavlová (foceno 12.10.2012 v Plzni)
Dobrý den, moc Vám děkuji za fotky moc se nám líbí a určitě budeme uvažovat v budoucnu a další Vaší spolupráci. Děkuji

Veronika Hrkalová (foceno 8.9.2011 v Plzni)
Po příchodu a představení, ze mě spadla veškerá tréma. Pohodový přístup a veselý úsměv mě uklidnil. Nejdříve jsem se svěřila do rukou vizážistky Evy Studničkové. Když se mnou skončila, nepoznala jsem sama sebe - udělala ze mě krásku.
Poté si mě přebral Martin a dal mi rychlokurz modelingu. Pustil hudbu podle mého vkusu a začala práce. Práce pro Martina pro mě byla nezapomenutelným zážitkem. Nejen, že jsme si povídali a smáli se u toho, ale také jsme se opravdu úžasně bavili. Připadala jsem si jako princezna v bavlnce. Byl to ten nejdokonalejší dárek, který jsem mohla k narozeninám dostat. Pokud fotografa, tak nikdy nikoho jiného než právě TEBE, Martine :-)*

Veronika Paličková (foceno 18.7.2011 v Praze)
Hezký den, fotky se moc povedly, mám z nich obrovskou radost a moc Vám za ně děkuji. 

Martina Bursíková - (foceno: 20.2.2011 na dárkový poukaz)
Focení beztíže,žádný rozpaky,žádná nuda,naopak profesionalita, zábava, spoustu a spoustu úsměvů i vážných póz, to vše skrývá focení. Nové prostředí většinou působí dost zvláštní pocit a domníváme se, že se nedokážeme uvolnit. Opak je pravdou, fotograf se snaží uvolnit prostředí a jeho přístupem máme pocit jako by jsme byli doma. Sama jsem absolvovala 3 hodiny a za pár měsíců absovuluju opět a moc ráda.