Fotogalerie se připravuje. Rád bych, aby byla v souladu s Evropskou směrnicí GDPR. Fotky budu nahrávat postupně, jak se mi k nim podaří zajistit písemný souhlas s uveřejněním. Prosím o trpělivost. Fotky jsou zatím k nahlédnutí na facebookovém účtu.  

Portrét

Portrét

Portrét, je zdánlivě nejjednodušší fotografickou oblastí. Ale i jednoduchý potrét lze vylepšit na jedninečný. Lidé se na fotkách chtějí líbit. Vždy záleží na přípravě, pohodě při focení a chuti.

galerie se připravuje
Glamour a akt

Glamour a akt

Focení glamouru a aktu vyžaduje kromě přípravy, pohody při focení i důvěru mezi fotografem a modelkou. Tento druh focení je časově náročnější. Výsledek ale stojí za to.

galerie se připravuje
Svatby

Svatby, registrované sňatky, křtiny

Focení svatby je jedinečná a neopakovatelná situace. Nikdy už se nezopakuje svatební polibek, výměna prstýnků, rozbití talíře, zakrojení dortu... už nikdy nebudete mít na jednom místě tolik příbuzných, známých a kamarádů

galerie se připravuje
Rodina a děti

Rodina a děti

Focení rodin je náročné především pro děti. Některé bývají zakřiknuté, některé dávají najevo nechuť se fotit. Během krátké doby je tak nutné nafotit co nejvíce fotek.

galerie se připravuje
Kapely - koncerty a ateliér

Kapely - koncerty a ateliér

Kapely na koncertech nebo v ateliéru jsou vždy jedinečné na focení. Nemají trému. Hlavně v ateliéru chtějí skvělé fotky. Rychlost v kombinaci s kvalitou je důležitá.

Vstupte do galerie
volná tvorba

Volná tvorba

Volnou tvorbou je myšleno vše, co se nedá zařadit do ostatních kategorií a zpravidla je to foceno pro radost. Miluji focení ohňostrojů, jídla, detailů. Rád experimentuji v ateliéru.

Vstupte do galerie

Fotografie zde jsou uveřejněny se svolením focených osob.