Fotogalerie se připravuje. Rád bych, aby byla v souladu s Evropskou směrnicí GDPR. Fotky budu nahrávat postupně, jak se mi k nim podaří zajistit písemný souhlas s uveřejněním. Prosím o trpělivost. Fotky jsou zatím k nahlédnutí na facebookovém účtu.  

Portrét uvnitř

Portrét - ateliér & interiér

Portrét v ateliéru je zdánlivě jednoduchý a může se zdát trochu prázdný. Narozdíl od exteriéru, tak uvnitř fotograf ovládá vše od směru, intenzity a druhu světla. Druhem svícení lze vyfotit každého člověka a zachytit tak jeho náladu, emoce, vnitřní sílu.

vstupte do galerie
Portrét venku

portrét - exteriér

Venkovní focení je závislé na počasí. Obvykle se realizuje od jara, kdy vše  kvete (magnolie, sakury, slunečnice, jetel a obilía) až po podzim, kdy jsou populární fotky v barevném listí. V létě je možné fotit u vody, nebo lze vymyslet vlastní téma focení. Výjimkou není ani focení na sněhu.

vstupte do galerie
Glamour

glamour

Slovo glamour pochází z francouzštiny. Fotky by měly být  něžné, decentní a ne zcela odhalené. Měly by vzbuzovat fantazii a představivost. Nejčastěji dívky fotí ve spodním prádle, nebo se k zakrytí těla používají různé látky. Někdy k zakrytí toho nejdůležitějšího stačí i ruce modelky.

vstupte do galerie
Akt

akt

Fotografie aktu ukazují krásu těla, zároveň něžně a vkusně odhalují jeho tajná místa. Je to náročná disciplýna pro modelku / zájemkyni o focení, ale rozhodně se není čeho bát. Každá žena může mít krásné fotografie, kterými udělá radost, nebo si je nechá jako vzpomínku pro sebe.

Vstupte do galerie
Svatby

Svatby, registrované sňatky, křtiny

Focení svatby je jedinečná a neopakovatelná situace. Nikdy už se nezopakuje svatební polibek, výměna prstýnků, rozbití talíře, zakrojení dortu... už nikdy nebudete mít na jednom místě tolik příbuzných, známých a kamarádů

Vstupte do galerie
Rodina a děti

Rodina a děti

Focení rodin je náročné především pro děti. Některé bývají zakřiknuté, některé dávají najevo nechuť se fotit. Během krátké doby je tak nutné nafotit co nejvíce fotek.

Vstupte do galerie
Kapely - koncerty

Kapely - koncerty

Koncerty jsou hra světel a souhra náhod. Komunikace členů kapely s fotografem se promítne do fotek. .

Vstupte do galerie
Kapela - promo fotky

Kapely - promo fotky

Kapely, které chtějí promo fotky, nechtějí na focení trávit hodiny. Je důležitá kombinace rychlosti a kvality. Každé hudební těleso jednou za čas fotky na obal CD/DVD, podpis karty potřebují.

Vstupte do galerie
Zvířata

Zvířata

Fotit zvířátka má své kouzlo. Ať je to kočka, pes, papoušek nebo tygr, tak zvíře musí na fotce vypadat skvěle. A kvalitní fotka vyžaduje navázání kontaktu se zvířetem.

Vstupte do galerie
Volná tvorba

Volná tvorba

Volnou tvorbou je myšleno vše, co se nedá zařadit do ostatních kategorií a zpravidla je to foceno pro radost. Miluji focení ohňostrojů, jídla, detailů. Rád experimentuji v ateliéru.

Vstupte do galerie

Fotografie zde jsou uveřejněny se svolením focených osob.