Jana Macková (foceno 31.1.2014)
Děkuji moc za super fotky. Příležitost na další focení se určitě najde

Sylva Hajšmanová (foceno 29.1.2014)
Děkuji za zaslané fotky, jsou moc hezké! Až zase bude nějaká příležitost, rádi se k Vám přijdeme vyfotit.

Kristýna Hykšová (foceno 16.10.2013)
Pan fotograf byl velice profesionální. Fotky jsou super a především velmi kladně hodnotím, že pan fotograf  nám zprvu vše vysvětlil a celou dobu s námi komunikoval a tak mohly vzniknout skvělé fotky. Samozřejmě velký dík patří také slečně vizážistce. Oba jsou super tým!

Radka Kaiserova (foceno 25.11.2011)
Dobry den pane Zenisek, dekujeme za zaslane fotky, jsou skvele :) Predem diky

Daniela a Petr (foceno 19.10.2012 v Plzni)
Dnes večer nás v ateliéru fotil pan Ženíšek a byl to úžasný zážitek. Moc Vám děkujeme za profesionální a milý přístup. Fotky jsou nádherné a už se jich nemůžeme dočkat. Vřele Vás každému doporučíme. Danča a Péťa.

Veronika Pavlová (foceno 12.10.2012 v Plzni)
Dobrý den, moc Vám děkuji za fotky moc se nám líbí a určitě budeme uvažovat v budoucnu a další Vaší spolupráci. Děkuji

Veronika Hrkalová (foceno 8.9.2011 v Plzni)
Po příchodu a představení, ze mě spadla veškerá tréma. Pohodový přístup a veselý úsměv mě uklidnil. Nejdříve jsem se svěřila do rukou vizážistky Evy Studničkové. Když se mnou skončila, nepoznala jsem sama sebe - udělala ze mě krásku.
Poté si mě přebral Martin a dal mi rychlokurz modelingu. Pustil hudbu podle mého vkusu a začala práce. Práce pro Martina pro mě byla nezapomenutelným zážitkem. Nejen, že jsme si povídali a smáli se u toho, ale také jsme se opravdu úžasně bavili. Připadala jsem si jako princezna v bavlnce. Byl to ten nejdokonalejší dárek, který jsem mohla k narozeninám dostat. Pokud fotografa, tak nikdy nikoho jiného než právě TEBE, Martine :-)*

Veronika Paličková (foceno 18.7.2011 v Praze)
Hezký den, fotky se moc povedly, mám z nich obrovskou radost a moc Vám za ně děkuji. 

Martina Bursíková - (foceno: 20.2.2011 na dárkový poukaz)
Focení beztíže,žádný rozpaky,žádná nuda,naopak profesionalita, zábava, spoustu a spoustu úsměvů i vážných póz, to vše skrývá focení. Nové prostředí většinou působí dost zvláštní pocit a domníváme se, že se nedokážeme uvolnit. Opak je pravdou, fotograf se snaží uvolnit prostředí a jeho přístupem máme pocit jako by jsme byli doma. Sama jsem absolvovala 3 hodiny a za pár měsíců absovuluju opět a moc ráda.